Nový produkt managementu kvality - IQNet 9004

Na 4. odborném semináři na téma „Evropské standardy kvality a cestovní ruch“ představili jeho organizátoři, certifikační organizace CQS a poradenská společnost Citellus, koncepci nového produktu managementu kvality - IQNet 9004 - Model pro hodnocení organizací. Ten navazuje na základní normy managementu jakosti a rozšiřuje jejich požadavky ve směru zásad TQM - Total quality managementu.

Model je určen nejlepším organizacím, které v procesu řízení kvality a zlepšování výkonnosti již zaznamenaly vynikající výsledky a vymykají se průměru ve svém oboru. Aplikace požadavků podle schématu IQNet 9004 je přípravou a cestou k úspěchu v Národní ceně ČR za jakost a Evropské Ceně kvality. Hodnocení podle Modelu IQNet se zpravidla provádí současně s dozorovými audity systému managementu kvality a nepřináší organizaci mimořádné časové a finanční nároky. Národní a mezinárodní Atest IQNet je potom dokladem podnikatelské úspěšnosti pro management každé organizace. Atest vydávají podle harmonizovaného schématu exklusivně členové IQNet ,vedoucí certifikační organizace v 36 ekonomicky vyspělých zemích.

Seminář, který byl organizován ve spolupráci s Vysokou školou hotelovou v Praze 8, současně přinesl další aktuální informace o managementu kvality a užitečné poznatky z praxe pro zájemce o zavedení a certifikaci systému managementu kvality podle norem ISO 9001:2000.

Citellus, s.r.o. - Ing. Jiří Sysel

Zpět


| | Nahoru ↑