Model excelence EFQM ve službách

Nejvyšším oceněním za management kvality, který lze v Česku získat je Národní cena České republiky za jakost. Je udělována podle jednotných kritérií Evropské nadace pro management kvality – Modelu excelence EFQM ve většině evropských zemích. Obdobná prestižní ocenění za management kvality jsou udělována v osmdesáti zemích světa za podpory nebo přímé garance jejich vlád. K nejznámějším patří Cena Malcoma Baldringa v USA a Demingova cena v Japonsku.

Letošní ročník této soutěže v České republice byl již desátý a poprvé se ho účastnila i organizace z oblasti služeb - EUREST spol. s r.o.

Vítězi soutěže se v kategorii nad 250 zaměstnanců staly společnosti Eurotel Praha a T-Mobile Czech Republic. Oceněnými finalisty se v kategorii do 250 zaměstnanců se staly Pražská energetika a IIS - Integrovaný informační systém. V kategorii nad 250 zaměstnancům se oceněným finalistou stal EUREST.

Všechna prestižní ocenění předával předseda vlády ČR na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu dne 8. listopadu.

Tento významný úspěch společnosti EUREST současně otevírá prostor pro uplatňování řízení kvality podle Modelu excelence EFQM v oblasti služeb cestovního ruchu a gastronomie.

Citellus, s.r.o. - Ing. Jiří Sysel

Zpět


| | Nahoru ↑