TÜV International posiluje pozici na trhu cestovního ruchu a lázeňství

Certifikační organizace TÜV International, Praha, součást skupiny TÜV Rheinland Group, certifikovala podle norem ISO 9001:2000 GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary. Certifikační audit provedený týmem auditorů TÜV International konstatoval shodu systému managementu kvality s požadavky standardů ISO a současně ověřil i systém HACCP, který je v hotelu aplikován.

TÜV Rheinland Group působí v oblasti certifikace a inspekce již 125 let a patří k největším certifikačním autoritám na světě. V jejích pobočkách ve 40 zemích působí 7 500 pracovníků. Je světově uznávaným partnerem v oblastech energetiky, automobilového průmyslu a dopravních systému, ale i potravinářství, hygieny a ochrany životního prostředí.

TÜV International Praha provádí certifikaci systémů řízení kvality v ubytovacích, stravovacích a dopravních službách a lázeňství v České republice již několik let a mezi významné klienty patří Hotel Esplanade Praha, Lázně Luhačovice, Hotel Venus Karlovy Vary a řada dopravců a podnikových stravovacích provozů. V jeho auditorských týmech působí též odborníci z Vysoké školy hotelové v Praze.

Projekty zavádění systému managementru kvality a přípravu k certifikaci TÜV International v oblasti služeb cestovního ruchu primárně vede poradenská společnost Citellus a na zavádění kritických bodů HACCP se podílí poradenská společnost HASAP Gastro Consulting.

Citellus, s.r.o. - Ing. Jiří Sysel

Zpět


| | Nahoru ↑