BVQI- Bureau Veritas Quality International vstupuje na trh cestovního ruchu

Vedoucí světová certifikační organizace BVQI, která je součástí skupiny Bureau Veritas vstupuje na trh cestovního ruchu v České republice s nabídkou komplexních certifikačních služeb. Ty zahrnují všechny klíčové oblasti podnikání: kvalitu, bezpečnost a ochranu zdraví, životní prostředí a společenskou zodpovědnost.
BVQI je akreditována (uznávána) 30 národními akreditačními institucemi v ekonomicky vyspělých zemích a umožňuje tak klientům přímé uznání a vstup na zahraniční zájmové trhy. Celosvětově certifikovala 55 tis. organizací ve 140 státech.

V České republice působí pobočka BVQI od poloviny devadesátých let a vydala certifikáty pro více než 1.5 tis. českých firem ve všech oblastech ekonomiky. Novou sférou zájmu se stává trh cestovního ruchu, kde BVQI plánuje oslovit významné hotely, lázně, dopravní společnosti a cestovní kanceláře a agentury.
Jedním z prvních kroků bylo vystoupení jejich představitelů na Klubovém dnu ACK ČR v říjnu tr.a odborný seminář na téma „Koncepce managementu kvality v cestovním ruchu“, který byl realizován společně s poradenskou společností Citellus v listopadu tr.
Společnost Citellus je partnerem BVQI pro realizaci projektů managementu kvality v oblasti cestovního ruchu.

Citellus, s.r.o. - Ing. Jiří Sysel

Zpět


| | Nahoru ↑