Projekt JPD3 - vzdělávání v managementu kvality zahajuje

ESF a EU    Praha


Společnost Citellus zahajuje dvouletý Projekt vzdělávacích kurzů v oblasti řízení kvality a vztahů k životnímu prostředí
.
Jeho cílem je poskytnout znalosti a informace o těchto aktuálních tématech a současně popularizovat moderní manažerské metody a nástroje managementu kvality a environmentu. Vzdělávání je určeno manažerům, odborným pracovníků, pedagogům, studentům a všem dalším zájemcům z oblasti cestovního ruchu v Praze a Středočeském kraji.

Účast je bezplatná a posluchači obdrží osvědčení o absolvování.

Nabídku představují tři typy kurzů:  "Základy managementu kvality a environmentu“, "Manažer kvality" a "Interní auditor kvality".
Vzdělávání povedou odborníci z oboru řízení kvality a životního prostředí a dále vrcholoví manažeři společností, které systémy managementu zavedly a získaly mezinárodní certifikáty.

Jednotlivcům z oboru cestovního ruchu jsou určeny formou "otevřených kurzů" s předem stanoveným obsahem a datem. Pro organizace cestovního ruchu bude v rámci Projektu připravováno individuální programové schéma, které bude respektovat  jejich zaměření, pozici na trhu a aktuální potřeby v řízení kvality a environmentu.

Projekt je financován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hl. m. Prahy.

Citellus, s.r.o. - Ing. Jiří Sysel

Zpět


| | Nahoru ↑